Xphone.cz

Nabídka telefonů

Rozhodli jste se, že budete telefonovat přes moderní VoIP službu ale nechcete využívat svůj počítač, chcete být stále k zastižení ? Potřebujete některé ze zařízení, která jsou určena pro telefonování přes Internet.

Co je pro nás standardem

Zařízení které si u nás zakoupíte doručíme obchodním nebo profibalíkem na Vaší adresu, cena poštovného a balného je zahrnuta v ceně zařízení.

Zařízení je předkonfigurované, jediné co je na Vás je konfigurace zařízení na IP parametry, které jsou pro Vás indiviudální. Konfigurace je jednoduchá a stačí postupovat dle přiloženého návodu.

Zařízení jsou otestována pro naší službu, garantujeme Vám jejich funkčnost.

Záruka na zařízení je 24 měsíců.

Akceptujeme vrácení do 14 dnů, podmínkou je vrácení v původním obalu na naší adresu.

Zařízení, která u nás nenaleznete

Naším cílem je poskytování kvalitních služeb. Tyto služby jsme Vám schopni poskytnout pouze při použití kvalitních zařízení. Rozmyslete si tedy, prosím, zda-li je pro Vás lepší zakoupit zařízení, které bude funkční nebo zařízení, které bude nejlevnější a nefunkční. V naší nabídce naleznete pouze ta zařízení, u kterých vám funkčnost a kvalitu garantujeme. Ostatní zařízení neprodáváme, cítíme vůči Vám - našim zákazníkům zodpovědnost, která nám v tom brání.

Nezakazujeme Vám připojení jiného zařízení k naší službě, ale bohužel Vám v tomto případě nejsme schopni poskytovat technickou pomoc při konfiguraci těchto zařízení.

Vstup do obchodu

Po výběru zařízení budete dotázáni na uživatelské jméno a heslo do naší služby.

Výběr zařízení pro VoIP

Chtěl bych poradit s výběrem

Chci si vybrat konkrétní typ

Copyright © 2005-2022 RPNET s.r.o.